O nás

JSME GT LEGAL

GT Legal je česká advokátní kancelář s týmem tvořeným právníky s rozsáhlými zkušenostmi z předních českých a mezinárodních advokátních kanceláří. Jsme tedy více než obeznámeni s praxí mezinárodního prostředí, kterou dokážeme propojit s hlubokými znalostmi místních poměrů i legislativy, což nám umožňuje poskytovat široké spektrum právních služeb.

K našim klientům přistupujeme jako k partnerům. Vždy jim poskytujeme jasná a efektivní řešení přizpůsobená přímo jejich potřebám. Klíčem k poskytování kvalitních právních služeb je poznání našich klientů a porozumění jejich byznysu. Osobní přístup je pro naší právní kancelář prioritou.

Jsme součástí významné poradenské skupiny Grant Thornton, která soustřeďuje odborníky ze všech relevantních oblastí, včetně daní, auditu, oceňování a poradenství. Jsme tak schopni klientům poskytnout komplexní, ale zároveň praktická řešení pro jejich podnikání.

Jsme rovněž členem Globalaw, jedné z největších nezávislých celosvětových právních sítí, která sdružuje více než 95 advokátních kanceláří v 85 různých jurisdikcích. Celkově má Globalaw přes 4 500 právníků ve více než 165 městech.

Byli jsme zařazeni do žebříčku Chambers Europe 2022 mezi nejlepší české advokátní kanceláře zabývající se oblastí pracovního práva. Tento žebříček sestavuje prestižní globální ratigová agentura Chambers and Partners, která sleduje a hodnotí trh právních služeb.

Specializujeme se zejména na obchodní a korporátní právo, fúze a akvizice, pracovní a cizinecké právo, bankovnictví a finance, právo nemovitostí, kapitálové trhy, ochranu osobních údajů (GDPR) a energetické právo.

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

V souladu s § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, si dovolujeme informovat, že věcně příslušným subjektem pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů se společností GT Legal, advokátní kancelář, s.r.o., je Česká advokátní komora (www.cak.cz).

REFERENCE

Co o nás říkají naši klienti?

Tomáš Varga

Publicis Groupe

S právníky z GT Legal spolupracuji dlouhodobě a ke své maximální spokojenosti. Nejenom, že odvádějí vysoce profesionální práci, ale mají skvělý přístup ke klientům a neobyčejnou schopnost všechno přehledně vyložit.

František Zeman

Algotech

GT Legal je důležitým partnerem našeho podnikání. Za jejich prací je cítit ohromná erudice, která nikdy nesklouzává k nesrozumitelnosti. I nám neprávníkům všechno vyloží jasně, navrhnou alternativy a objasní rizika.

Jan Rančák

Datera

Díky GT Legal se můžeme soustředit na růst naší firmy s jistotou, že o právní záležitosti našeho podnikání je postaráno. Cením si především spolehlivosti a znalosti, která dalece přesahuje české prostředí.

Jan Skovajsa

MyTimi

Spolupráce s GT Legal pro mne představuje dodávání služeb na úrovni, ze které by se mohli ostatní v České republice dost naučit. Dělají ze složitých a neprůhledných právních obratů jednoduché, které snadno a rychle pochopím. Nejvíce si cením toho, že za dobu spolupráce jsme se z obchodních partnerů posunuli na úroveň přátelství.

Barbora Čermáková

Publicis Groupe

Kromě bezvadné profesionální práce oceňuji na GT Legal především jejich vysoce individuální přístup a flexibilitu. Na všechny naše požadavky reagují okamžitě a o každý náš problém je postaráno s veškerou péčí. I složité právní otázky dokáží srozumitelně vysvětlit a navrhnout praktické řešení.