O nás

JSME GT LEGAL

GT Legal je česká advokátní kancelář se silným týmem tvořeným právníky s rozsáhlými zkušenostmi z předních českých a mezinárodních advokátních kanceláří. Jsme tedy více než obeznámeni s praxí mezinárodního prostředí, kterou dokážeme propojit s hlubokými znalostmi místních poměrů i legislativy, což nám umožňuje poskytovat široké spektrum právních služeb.

K našim klientům přistupujeme jako k partnerům. Vždy jim poskytujeme jasná a efektivní řešení přizpůsobená přímo jejich potřebám. Klíčem k poskytování kvalitních právních služeb je poznání našich klientů a porozumění jejich byznysu. Osobní přístup je pro naší právní kancelář prioritou.

Úzce spolupracujeme s významnou poradenskou skupinou s odborníky ze všech relevantních oblastí, včetně daní, auditu, oceňování a poradenství. Jsme tak schopni klientům poskytnout komplexní, ale zároveň praktická řešení pro jejich podnikání.

Jsme rovněž členem Globalaw, jedné z největších nezávislých celosvětových právních sítí, která sdružuje více než 95 advokátních kanceláří v 85 různých jurisdikcích. Celkově má Globalaw přes 4 500 právníků ve více než 165 městech.

Specializujeme se zejména na obchodní a korporátní právo, fúze a akvizice, pracovní a cizinecké právo, bankovnictví a finance, právo nemovitostí, kapitálové trhy, ochranu osobních údajů (GDPR) a energetické právo.

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

V souladu s § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, si dovolujeme informovat, že věcně příslušným subjektem pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů se společností GT Legal, advokátní kancelář, s.r.o., je Česká advokátní komora (www.cak.cz).

REFERENCE

Co o nás říkají naši klienti?

Tomáš Varga

Publicis Groupe

S právníky z GT Legal spolupracuji dlouhodobě a ke své maximální spokojenosti. Nejenom, že odvádějí vysoce profesionální práci, ale mají skvělý přístup ke klientům a neobyčejnou schopnost všechno přehledně vyložit.

František Zeman

Algotech

GT Legal je důležitým partnerem našeho podnikání. Za jejich prací je cítit ohromná erudice, která nikdy nesklouzává k nesrozumitelnosti. I nám neprávníkům všechno vyloží jasně, navrhnou alternativy a objasní rizika.

Jan Rančák

Datera

Díky GT Legal se můžeme soustředit na růst naší firmy s jistotou, že o právní záležitosti našeho podnikání je postaráno. Cením si především spolehlivosti a znalosti, která dalece přesahuje české prostředí.

Jan Skovajsa

MyTimi

Spolupráce s GT Legal pro mne představuje dodávání služeb na úrovni, ze které by se mohli ostatní v České republice dost naučit. Dělají ze složitých a neprůhledných právních obratů jednoduché, které snadno a rychle pochopím. Nejvíce si cením toho, že za dobu spolupráce jsme se z obchodních partnerů posunuli na úroveň přátelství.

Barbora Čermáková

Publicis Groupe

Kromě bezvadné profesionální práce oceňuji na GT Legal především jejich vysoce individuální přístup a flexibilitu. Na všechny naše požadavky reagují okamžitě a o každý náš problém je postaráno s veškerou péčí. I složité právní otázky dokáží srozumitelně vysvětlit a navrhnout praktické řešení.